Радник Трампа прояснив цитату про "поганих німців"

П'ятниця, 26 травня 2017, 14:17

Головний економічний радник президента США Дональда Трампа Гері Кон уточнив слова президента США про "поганих" німців, сказані у ході зустрічі з лідерами ЄС 25 травня.

Про це повідомляє Politico.eu.

В ході зустрічі лідерів G7 в Італії, Кон сказав, що Трамп не засуджував Німеччину в цілому.

"Він сказав, що вони дуже погані щодо торгівлі, але він не має проблем з Німеччиною", - сказав Кон, зазначивши, що батько Трампа - німець. Він сказав: "У мене немає проблеми з Німеччиною. У мене проблема з німецькою торгівлею".

Нагадаємо, німецькі ЗМІ повідомили раніше, що Трамп скаржився на торгову політику Берліна, назвиваючи її "дуже поганою", а також натякнув на обмеження продажів німецьких автомобілів у США.

Під час переговорів Трамп, зокрема, назвав німців "поганими, дуже поганими".

Після цього президент Єврокомісії назвав повідомлення медіа перебільшеними і сказав, що це неправда, що Трамп був налаштований агресивно щодо Німеччини під час переговорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.