Кандидат в канцлери Німеччини впевнений, що РФ ніколи не поверне Крим

Середа, 16 серпня 2017, 18:47

Незважаючи на санкції, Росія ніколи не віддасть Україні Крим.

Про це в інтерв'ю Deutsche Welle заявив Александер Гауланд, який разом з Аліс Вайдель очолює передвиборний список правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН).

"Росія вже ніколи не поверне Крим. Я не думаю, що санкції можуть на щось вплинути", - заявив Гауланд.

АдН послідовно виступає за скасування санкцій, введених проти Москви за анексію українського півострова. Сам Гауланд, за його висловом, "певною мірою" відповідає в партії за зовнішню політику. "Хоча в анархістської партії цього начальника не буває. А ми - саме анархістська партія", - додав він.

Нагадаємо, 5 серпня глава Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово "загерметизувати" і спочатку досягти прогресу за іншими пунктами відносин з Москвою.

Згодом Лінднер прояснив свою позицію, заявивши, що його партія не визнає анексію Криму. Але оскільки наразі проблему окупації розв’язати неможливо, не варто прив’язувати до неї інші питання, адже інакше не вдасться досягнути прогресу у відносинах з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.