Кандидат в канцлери Німеччини впевнений, що РФ ніколи не поверне Крим

Середа, 16 серпня 2017, 18:47

Незважаючи на санкції, Росія ніколи не віддасть Україні Крим.

Про це в інтерв'ю Deutsche Welle заявив Александер Гауланд, який разом з Аліс Вайдель очолює передвиборний список правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН).

"Росія вже ніколи не поверне Крим. Я не думаю, що санкції можуть на щось вплинути", - заявив Гауланд.

АдН послідовно виступає за скасування санкцій, введених проти Москви за анексію українського півострова. Сам Гауланд, за його висловом, "певною мірою" відповідає в партії за зовнішню політику. "Хоча в анархістської партії цього начальника не буває. А ми - саме анархістська партія", - додав він.

Нагадаємо, 5 серпня глава Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово "загерметизувати" і спочатку досягти прогресу за іншими пунктами відносин з Москвою.

Згодом Лінднер прояснив свою позицію, заявивши, що його партія не визнає анексію Криму. Але оскільки наразі проблему окупації розв’язати неможливо, не варто прив’язувати до неї інші питання, адже інакше не вдасться досягнути прогресу у відносинах з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.