Два роки після Революції уряд не цікавився співпрацею з НАТО – віце-прем'єр

П'ятниця, 08 вересня 2017, 13:49
Версія для друку Коментарі

Два роки після Революції гідності уряд не проявляв пильної уваги до питань співпраці з НАТО.

Про це в інтерв’ю "Європейській правді" заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами,  комісію з питань партнерства України з НАТО станом на середину 2016 року за документами все ще очолював екс-глава МЗС, представник колишньої Партії регіонів Леонід Кожара.

"Можете лише уявити моє здивування, коли я прийшла в Кабмін і з’ясувала, що комісію з питань партнерства України з НАТО за документами все ще очолював Леонід Кожара. І це – станом на червень 2016 року!

Тобто у попередні роки цим органом ніхто навіть не цікавився!" - сказала Климпуш-Цинцадзе.

В той же час, віце-прем’єр наголосила, що цей орган є дійсно ефективним інструментом  координації зусиль із виконання річних планів співробітництва Україна-НАТО, і зараз його роботу відновлено.

Однак, за словами віце-прем’єра, непрацюючий орган виявився лише однією з проблем у сфері співпраці з НАТО.

"В секретаріаті Кабміну була свідомо зруйнована спроможність займатися координацією євроатлантичної інтеграції. Вона була зруйнована за Януковича, але до мого приходу її ніхто не намагався відновити" - розповіла вона.

"Її довелося створювати з нуля, і це забрало час. Та я можу з радістю сказати, що це вдалося зробити" - додала віце-прем’єр.

Крім того, серед досягнень Климпуш-Цинцадзе називає той факт, що її офісу у співпраці з МЗС вдалося вперше підготувати принципово нову річну національну програму Україна-НАТО, в якій вдалося відійти від схеми простого перераховування напрямків співпраці.

Детальніше читайте в інтерв'ю Климпуш-Цинцадзе: "Ще влітку 2016 року комісію щодо партнерства з НАТО очолював регіонал Кожара".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter