Два роки після Революції уряд не цікавився співпрацею з НАТО – віце-прем'єр

П'ятниця, 08 вересня 2017, 13:49
Версія для друку Коментарі

Два роки після Революції гідності уряд не проявляв пильної уваги до питань співпраці з НАТО.

Про це в інтерв’ю "Європейській правді" заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами,  комісію з питань партнерства України з НАТО станом на середину 2016 року за документами все ще очолював екс-глава МЗС, представник колишньої Партії регіонів Леонід Кожара.

"Можете лише уявити моє здивування, коли я прийшла в Кабмін і з’ясувала, що комісію з питань партнерства України з НАТО за документами все ще очолював Леонід Кожара. І це – станом на червень 2016 року!

Тобто у попередні роки цим органом ніхто навіть не цікавився!" - сказала Климпуш-Цинцадзе.

В той же час, віце-прем’єр наголосила, що цей орган є дійсно ефективним інструментом  координації зусиль із виконання річних планів співробітництва Україна-НАТО, і зараз його роботу відновлено.

Однак, за словами віце-прем’єра, непрацюючий орган виявився лише однією з проблем у сфері співпраці з НАТО.

"В секретаріаті Кабміну була свідомо зруйнована спроможність займатися координацією євроатлантичної інтеграції. Вона була зруйнована за Януковича, але до мого приходу її ніхто не намагався відновити" - розповіла вона.

"Її довелося створювати з нуля, і це забрало час. Та я можу з радістю сказати, що це вдалося зробити" - додала віце-прем’єр.

Крім того, серед досягнень Климпуш-Цинцадзе називає той факт, що її офісу у співпраці з МЗС вдалося вперше підготувати принципово нову річну національну програму Україна-НАТО, в якій вдалося відійти від схеми простого перераховування напрямків співпраці.

Детальніше читайте в інтерв'ю Климпуш-Цинцадзе: "Ще влітку 2016 року комісію щодо партнерства з НАТО очолював регіонал Кожара".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter