Держдеп США ліквідував офіс координатора з питань санкцій – ЗМІ

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 10:46
Версія для друку Коментарі

Держдепартамент США ліквідував у своїй структурі відділ, який відповідав за санкційну політику.

Про це повідомляє Foreign Policy, посилаючись на джерела в Конгресі і екс-дипломатів.

За даними видання, держсекретар США Рекс Тіллерсон ліквідував офіс Координатора з питань санкційної політики. Структуру очолював дипломат високого рангу, працюючи щонайменше з п'ятьма співробітниками в апараті.

Тепер за роботу, пов'язану з санкціями, буде відповідати лише один чиновник середньої ланки - перший заступник директора відділу політичного планування Девід Тесслер.

Видання зазначає, що офіс координатора санкційної політики вирішили ліквідувати після того, як він не встиг до 1 жовтня застосувати нові заходи проти Російської Федерації, схвалені Конгресом в серпні.

"Цей крок зміцнив заклопотаність як демократичних, так і республіканських законодавців у тому, що Білий дім Трампа неправильно керує Державним департаментом і підриває роль дипломатії США", - зазначає видання.

Нагадаємо, Держдепартамент США передав Конгресу список компаній і організацій з розвідувального та оборонно-промислового сектора Росії, які підлягають санкціям.

Це сталося лише 26 жовтня, хоча новий санкційний список повинен був бути оприлюднений до 1 жовтня. Публічно список і досі не оприлюднений.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter