Палата представників Конгресу США схвалила нові санкції проти Ірану

Четвер, 26 жовтня 2017, 19:58
Версія для друку Коментарі

Палата представників Конгресу США переважною більшістю голосів схвалила законопроект, який передбачає нові санкції щодо Ірану через її розробку балістичних ракет.

Про це повідомляє ABC News.

Законопроект щодо нових санкцій проти Ірану підтримали 423 законодавці, проти - двоє.

Зазначається, що закон про нові санкції проти Ірану не порушує виконання міжнародної ядерної угоди 2015 року, яку президент США Дональд Трамп погрожував розірвати.

Голосування за законопроект про санкції проти Ірану відбулося на наступний день після того, як Палата представників прийняла двосторонні законопроекти, щоб заблокувати потік незаконних грошей бойовикам "Хезболли", яких підтримує Іран.

Законодавці США вважають "Хезболлу" головним терористичним представником Тегерану.

Нагадаємо, 13 жовтня президент США Дональд Трамп оприлюднив нову стратегію США щодо Ірану, в якій висловив намір ввести нові санкції проти Тегерана і піддав критиці те, як Іран дотримується положень ядерної угоди.

Трамп також анонсував введення санкцій США проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, яких він назвав прихильниками міжнародного терору.

Глава МЗС Ірану Джавад Заріф заявив, що країна розгляне можливість виходу з ядерної угоди, якщо США продовжать запроваджувати санкції проти Ірану.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter