Палата представників Конгресу США схвалила нові санкції проти Ірану

Четвер, 26 жовтня 2017, 19:58

Палата представників Конгресу США переважною більшістю голосів схвалила законопроект, який передбачає нові санкції щодо Ірану через її розробку балістичних ракет.

Про це повідомляє ABC News.

Законопроект щодо нових санкцій проти Ірану підтримали 423 законодавці, проти - двоє.

Зазначається, що закон про нові санкції проти Ірану не порушує виконання міжнародної ядерної угоди 2015 року, яку президент США Дональд Трамп погрожував розірвати.

Голосування за законопроект про санкції проти Ірану відбулося на наступний день після того, як Палата представників прийняла двосторонні законопроекти, щоб заблокувати потік незаконних грошей бойовикам "Хезболли", яких підтримує Іран.

Законодавці США вважають "Хезболлу" головним терористичним представником Тегерану.

Нагадаємо, 13 жовтня президент США Дональд Трамп оприлюднив нову стратегію США щодо Ірану, в якій висловив намір ввести нові санкції проти Тегерана і піддав критиці те, як Іран дотримується положень ядерної угоди.

Трамп також анонсував введення санкцій США проти Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, яких він назвав прихильниками міжнародного терору.

Глава МЗС Ірану Джавад Заріф заявив, що країна розгляне можливість виходу з ядерної угоди, якщо США продовжать запроваджувати санкції проти Ірану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?