Російські хакери атакують Польщу 14,5 тисяч разів на день – ЗМІ

Понеділок, 20 листопада 2017, 11:14

Кремль розширює свій фронт на Захід: лише у Польщі російські хакери здійснюють 14,5 тисяч атак на день.

Про це у понеділок повідомляє польське видання Rzeczpospolita.

"Захід лише зараз з жахом виявляє, що нова російська кіберзброя загрожує його інтересам. Парламент Великої Британії хоче дізнатися, наскільки Москва вплинула на результати референдуму щодо Brexit в червні", - ідеться у публікації видання.

Видання нагадує про підозри щодо російського втручання у референдум в Каталонії, президентські вибори у США та Франції.

"Це лише початок. У цьому конфлікті буде все більше і більше бруду", - цитує видання Олександра Рара, одиного із небагатьох західних експертів, який має доступ до найближчих партнерів Володимира Путіна.

"Російські хакери також активні у Польщі і навіть дуже: за останні півроку вони провели 2,5 млн атак на цілі у нашій країні", - повідомляє польське видання.

Як відомо, НАТО створює Центр кібероперацій, що стане частиною військових потужностей. В Альянсу кібератаки вважають реальною складовою військових конфліктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.