Мінекономрозвитку запустило сайт програми ЄС із підтримки бізнесу

Вівторок, 21 листопада 2017, 10:19

Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

COSME надає можливості вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств - Europe Entreprise Network).

Також можна отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform).

Передбачена можливість пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Erasmus для молодих підприємців);

"Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це хороший інструмент для пошуку клієнтів за кордоном, пошуку інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва", - зазначають у міністерстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua