У Каталонії студенти перекривають вулиці та залізницю, протестуючи проти арешту лідерів

П'ятниця, 03 листопада 2017, 15:26
фото
Версія для друку Коментарі

Кількасот студентів перекрили автошляхи та залізницю у Каталонії на знак протесту проти арешту колишніх членів місцевого уряду.

Про це повідомляє El Mundo.

Близько полудня студенти та викладачі, що відгукнулись на заклик громадської організації "Університети республіки", перекрили низку вулиць, що ведуть з центру Барселони.

 

Вони вимагали випустити арештованих напередодні каталонських чиновників, тримаючи в руках банери з написами "Свободу політичним в’язням". Акція тривала приблизно півгодини.

У муніципалітеті Сан-Кугаат-дал-Бальєс, що в провінції Барселона, студени перекрили лінію залізничної компанії Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya, розгорнувши там великий банер.

Аналогічні перекриття вулиць студенти провели у Жироні. Одним із гасел на розгорнутих банерах було "Лише люди рятують людей".

Нагадаємо, напередодні суддя Національної судової палати Іспанії наказав ув’язнити вісьмох членів відстороненого женералітату Каталонії без права застави.

Членів уряду Каталонії звинувачують у заколоті, повстанні проти уряду, розкраданні державних коштів та інших злочинах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter