У Країні Басків тисячі людей вимагали звільнити лідерів Каталонії

фото
Неділя, 5 листопада 2017, 10:37

Тисячі людей в автономному іспанському регіоні Країна Басків у суботу взяли участь у марші на підтримку арештованих лідерів Каталонії.

Про це повідомляє El Mundo.

Попри сильний дощ тисячі людей відгукнулися на заклик руху за незалежність підтримати каталонських сепаратистів і вийшли на вулиці у Більбао.

 

Ставлення Мадрида до Каталонії демонстранти назвали репресивним і попередили, що така авторитарна поведінка може мати наслідки не тільки для Каталонії, але і для Країни Басків, яка "теж може стати об’єктом агресії".

Вони закликали Мадрид звільнити арештованих каталонських екс-урядовців та не застосовувати статтю 155 іспанської Конституції, яка обмежує самоуправління Каталонії. Однією з вимог було дотримання права на самовизначення.

Це вже втретє з 1 жовтня, тобто з часу проведення референдуму у Каталонії, у Країні Басків масово мітингують на підтримку повсталого регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?