Тереза Мей назвала суму компенсації за вихід Британії з ЄС

Вівторок, 12 грудня 2017, 08:58
Версія для друку Коментарі

Велика Британія заплатить за вихід з Євросоюзу 35-39 млрд фунтів стерлінгів (40-44 млрд. євро).

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час дебатів у парламенті, повідомляє Sky News.

"Як я вже відзначила, ми визначили обсяг виплат та методику розрахунку. За розрахунками, сума складе 35-39 млрд фунтів стерлінгів", - заявила Мей.

За її словами, у майбутньому співпраця ЄС та Британії триватиме. "Можуть існувати деякі програми, в яких ми хочемо залишатись і брати участь, і тому ми будемо готові платити відповідну ціну", - додала вона.

Водночас Мей підкреслила, що, як і раніше, дотримується принципу, що краще не мати ніякої угоди з ЄС, ніж укласти угоду на поганих умовах.

Раніше повідомлялося, що від 17 до 18 млрд євро Британія, як очікується, заплатить у 2019 році в рамках так званої багаторічної фінансової структури ЄС.

Крім того, наприкінці 2020 року потрібно буде заплатити від 21 до 23 млрд євро суми залишкових зобов’язань, які досі були не виплачені.

Також у ЄС очікують від Британії виплати від 2 до 4 млрд євро фактичних зобов’язань – в основному йдеться про такі речі, як виплата в майбутньому пенсій європейським держслужбовцям.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter