Українці готові літати до ЄС лоукостами, але не дорожче 1000 грн – опитування

П'ятниця, 15 грудня 2017, 09:16

Гранична вартість перельоту, за якої послуги лоукости до країн ЄС будуть цікаві масовому споживачеві, становить 1000 грн в розрахунку на переліт в одну сторону.

Про це йдеться у дослідженні ГО "Європа без бар’єрів" та "Демініціатив", яке цитується в статті "Міфи та реалії відкритого неба" на сайті ЄвроПравди.

Автори посилаються на опитування, проведене в рамках цього дослідження.

Відповідаючи на запитання "Яку ціну ви могли б дозволити собі за квиток на літак до країн ЄС", 28.7% опитаних заявили, що літатимуть, якщо квиток буде не дорожчий за 500 грн в один бік, тобто до 1000 грн за маршрут в обидва боки. Ще 14,9% заявили про готовність користуватися послучами лоукостів, якщо вартість квитка не перевищуватиме 1000 грн (2000 грн в обидва боки).

Лише незначна частина опитаних визнає готовність користуватися дорожчими авіапослугами. 5.4% будуть літати за ціною до 1-2 тисячі гривень (2000-4000 в обидва боки), 1,6% готові платити до 5000 грн (10000 в обидва боки), 0,8% мають намір платити ще більше.

Майже половина опитаних не змогли визначитися із відповіддю. Це приблизно відповідає кількості тих, хто не має намк користуватися авіатранспортом навіть у разі масового виходу лоукостів на український ринок (таких – 45,4%)

Опитування проводилося з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року. Було опитано 1614 респондентів у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%.

Нагадаємо, лоукостер Wizz Air має намір з червня 2018 року збільшити число польотів на лінії Львів-Вроцлав до чотирьох рейсів на тиждень.

Детальніше - в публікації "Міфи та реалії відкритого неба: що змінить для України спільний авіапростір з ЄС"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.