Тіллерсон заявив про відсутність нормалізації відносин з Росією

Середа, 6 грудня 2017, 15:35

Міністри закордонних справ країн НАТО під час зустрічі в Брюсселі вирішили, що нормалізація відносин з Росією нині неможлива.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, повідомляє Reuters.

"У нас було багато дискусій на цій зустрічі НАТО… щодо взаємодії з Росією. І я гадаю, серед членів НАТО є широкий консенсус з приводу того, що на сьогодні нормалізація діалогу з Росією відсутня" - сказав він.

Однак наголошуючи на залежності Заходу від Росії у плані зусиль щодо вирішення конфліктів на Близькому Сході, Тіллерсон заявив про позицію Вашингтона, згідно з якою завданням Москви як союзника Дамаска полягає забезпечити його участь у мирних переговорах по Сирії на чолі з США.

Раніше Рекс Тіллерсон раніше заявив, що відносини з РФ не прийдуть в норму без врегулювання в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.