Парламент Болгарії подолав вето президента на антикорупційний закон

П'ятниця, 12 січня 2018, 13:27
Версія для друку Коментарі

Парламент Болгарії подолав вето президента країни щодо законопроекту про боротьбу з корупцією.

Про це повідомляє Reuters.

Наприкінці грудня парламент прийняв закон, який передбачає створення спеціального підрозділу по боротьбі з корупцією, призначеного для розслідування справ щодо високопосадовців.

2 січня президент Болгарії Румен Радев наклав вето на закон, причому зробив це на наступний день, як його країна прийняла головування в ЄС. Радев заявив, що документ не дозволить ефективно розслідувати корупційні схеми.

За подолання вето в п’ятницю проголосували 146 депутатів у 240-містному парламенті. Повторно законопроект підтримали депутати правлячої партії GERB, їхні союзники з націоналістичної партії "Об'єднані патріоти" та опозиційні депутати від Руху за права та свободи та партії "Воля" . Соціалісти проголосували проти.

"Сьогодні, відкинувши вето президента, наша країна виконає зобов'язання перед Європейською комісією", - заявив депутати парламентської групи GERB Цвєтан Цвєтанов.

Європейська комісія неодноразово дорікала чорноморській країні за те, що вона не притягала до відповідальності і не карала вірогідно корумпованих чиновників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter