Австрія і Угорщина вимагають посилити охорону зовнішніх кордонів ЄС

Середа, 31 січня 2018, 08:59

Австрія та Угорщина наполягають на посиленні охорони зовнішніх кордонів ЄС через значну кількість нелегальних мігрантів, які прибувають до Європи.

Про це заявили канцлер Австрії Себастіан Курц та прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час зустрічі у Відні, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Орбана, без посиленого захисту зовнішніх кордонів під загрозою опиняється свобода пересування всередині ЄС: оскільки зовнішні кордони відкриті, то у країн виникає бажання закрити внутрішні.

"І це якраз протилежність того, що ми позначаємо як "Шенген", - сказав Орбан, додавши, що підтримує в "найрадикальнішій формі" охорону зовнішніх кордонів ЄС - "як це зробила Угорщина, збудувавши загорожу на кордоні".

Курц зауважив, що Австрія не має наміру приєднуватися до критичних голосів країн "Вишеградської четвірки" на адресу ЄС, а радше бачить свою роль як моста між цими державами та рештою Євросоюзу.

"Нашою метою має бути зниження напруженості в Європейському Союзі, щоб разом ми знову стали сильнішими", - наголосив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua