Уряд у середу розірве програму економічного співробітництва з РФ

Середа, 21 березня 2018, 08:17

Уряд України у середу, 21 березня, планує припинити дію програми економічного співробітництва України і Росії на 2011-2020 роки.

Про це йдеться в порядку денному, оприлюдненому на сайті уряду.

Зокрема, у порядку денному зазначено схвалення проекту постанови "Про припинення дії Програми економічного співробітництва України і Російської Федерації на 2011—2020 роки".

Доповідач із цього питання - перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Минулого тижня прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів готовий схвалити рішення про розірвання програми економічного співробітництва з Російською Федерацією.

Програму економічного співробітництва між Україною і Росією на 2011-2020 роки розробили на виконання рішення від 17 травня 2010 року тогочасних президентів РФ і України Дмитра Медведєва і Віктора Януковича.

Раніше Міністерство закордонних справ України підготувало пропозиції про вихід із органів СНД та денонсацію договору про дружбу з Російською Федерацією.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна повинна мінімізувати торгово-економічні відносини з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.