Гранати і автомати: з'явилося відео захоплення сербського дипломата в Косово

Відео
Понеділок, 26 березня 2018, 20:34

ЗМІ оприлюднили відео захоплення у Косово Марка Джурича, головного сербського парламентера між Белградом та Приштиною у переговорах, координованих ЄС.

Відео у YouTube опублікувало видання Rts.rs.

На відео показано, як поліція Косова в чорній формі з автоматами та у бронежилетах оточила район та будівлю, куди на зустріч у Косовську Мітровицю приїхав сербський політик. 

Вхід до будівлі перекрили протестувальники, однак поліція Косова, застосувавши світлошумові гранати, увійшла до середини.

На відео також можна побачити, як поліція перекидає столи та стільці у залі засідання всередині будівлі.

Як відомо, поліція Косова затримала сербського чиновника, який без дозволу в'їхав на територію частково визнаної держави на Балканах.

Затримання політика викликало протести, поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ та світлошумові гранати.

За даними сербського телебачення, під час інциденту їхній оператор був поранений.

"В'їзд Джурича в Косово є порушенням закону, конституційного ладу та брюссельських домовленостей", - сказав заступник прем'єр-міністра Косова.

"Такі дії є вкрай небезпечними і призначені для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Косово. Косово буде приймати всі необхідні заходи для підтримки мирної ситуації на нашій території", - додав він.

Як відомо, в'їзд до Косова в понеділок заборонили міністру оборони Сербії, головному сербському парламентеру між Белградом та Приштиною у переговорах, координованих ЄС, старшому помічнику президента Сербії та міністру культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.