США продовжили невизначеність на ринку своїм рішенням щодо мит - ЄК

Вівторок, 1 травня 2018, 10:39

Європейська комісія прийняла до відома рішення Сполучених Штатів продовжити звільнення ЄС від імпортних тарифів на сталь і алюміній до 1 червня.

Про це йдеться у заяві на сайті  ЄК.

"Рішення США продовжує невизначеність на ринку, яка вже впливає на ділові рішення. ЄС має повністю та постійно звільнятися від цих заходів, оскільки вони не можуть бути виправдані на підставі національної безпеки", - йдеться у заяві.

В комісії зазначили, що ЄС неодноразово вказував на свою готовність обговорити поточні питання доступу на ринки, що представляють інтерес для обох сторін, але також ясно дав зрозуміти, що не буде вести переговори на тлі погроз.

"Будь-яка майбутня трансатлантична робоча програма повинна бути збалансованою та взаємовигідною", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп відклав введення ввізних мит на сталь і алюміній для Євросоюзу, Канади і Мексики та низки інших країн до 1 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.