У Македонії затримали сім осіб за підозрою у тероризмі

Вівторок, 7 серпня 2018, 13:34

Македонські правоохоронці у співпраці з представниками міжнародної коаліції по боротьбі з тероризмом і Сирійськими демократичними силами затримали сімох підозрюваних у тероризмі.

Про це повідомляє агентство Meta.

"Співробітники міністерства внутрішніх справ та інших органів Республіки Македонія у співпраці з глобальною антитерористичною коаліцією і Сирійськими демократичними силами затримали сім македонських громадян, щодо яких є обґрунтовані підозри в тому, що як іноземні терористичні бійці вони активно брали участь у війні в Сирії та Іраку", — йдеться в повідомленні.

Затриманим від 23 до 41 року, їх оголосили в міжнародний розшук ще в 2015 році.

Зазначається, що національна стратегія щодо боротьби з тероризмом передбачає і програму дерадикалізаціі учасників терористичних формувань у в'язницях.

За даними влади Македонії, до півтори сотні громадян країни раніше приєдналися до терористичних угруповань на Близькому Сході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.