Британець, який публікував фото принца Джорджа, визнав звинувачення у тероризмі

фото
Четвер, 31 травня 2018, 15:12

Британець, який закликав ісламістських бойовиків атакувати чотирирічного принца Джорджа, якому судилося стати майбутнім королем Великої Британії, визнав себе винним у терористичних злочинах.

Про це пише Reuters.

32-річний Хусейн Рашид опублікував інформацію про сина принца Вільяма та Кейт Міддлтон на платформі Telegram, щоб спонукати джихадистів спланувати теракти. Він також розмістив дані, які могли допомогти бойовикам атакувати футбольні стадіони, зазначили в поліції.

 
Reuters

Рашид розмістив силует терориста "Ісламської держави" поряд з Джорджем разом і з коментарем про те, що королівська сім'я "не залишиться самотньою". Повідомлення включало адресу школи принца на південному заході Лондона, яку він почав відвідувати у вересні минулого року.

Рашид спочатку заперечував звинувачення, але під час судового розгляду справи  він визнав три пункти звинувачення в участі в підготовці до тероризму і один пункт звинувачення у закликах до тероризму, повідомила поліція. Вирок Рашиду винесуть 28 червня.

Прокурори також стверджують, що він також планував поїхати до Сирії і приєднатися до ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?