Сійярто запевняє, що Єврокомісія виправдовує зростання кількості терактів у ЄС

Середа, 5 вересня 2018, 11:24

Нинішня Єврокомісія працює вкрай погано, не дає відповідь на питання тероризму та погіршила відносини із США.

Як передає кореспондент "Європейської правди", таку думку під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща) висловив глава угорського МЗС Петер Сійярто.

"Дуже скоро пройдуть вибори у Європарламент, і я, як партійний політик, висловлю сподівання, що новий склад Європарламенту та загалом і Єврокомісія будуть зовсім іншими. Адже нинішня Єврокомісія працює погано. Ми бачимо стрімке зростання кількості терактів – 33 за останні роки. А у Єврокомісії нас переконують, що це нормально для метрополії. Ми з цим ніколи не погодимося! Це ненормально, і новий склад Єврокомісії має ключове завдання – боротися із тероризмом", - заявив він.

"Коли ми критикуємо міграційну політику ЄС, нам часто відповідають – згадайте самих угорців, які у 1956-му тікали з країни. Так, угорці тікали до Австрії, але Австрії не було потрібно створювати для них міграційні табори. Вони були законослухняними, поважаючи країну, яка дала їм притулок", - додав він.

Другим завданням нової Єврокомісії, на думку Сійярто, має стати покращення відносин із США. "Відносини із нашим союзником гірші, аніж будь коли. І на це не можна закривати очі. як зараз робить Єврокомісія", - резюмував Сійярто.

Нагадаємо, наступні вибори в Європарламент відбудуться в травні 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.