Спецслужби Німеччини запобігли масштабному теракту

Четвер, 18 жовтня 2018, 11:23

Правоохоронні органи Німеччини запобігли великому теракту, який готувало на території країни терористичне угруповання " Ісламська держава".

Про це повідомляє Süddeutsche Zeitung.

Як зазначається, "Ісламська держава" віддала наказ провести велику терористичну атаку у Німеччині в 2016 році.

Для вчинення теракту в Німеччину мали в'їхати три групи терористів. Напад повинен був бути здійснений на один з музичних фестивалів.

За даними федеральної прокуратури, основна роль в реалізації теракту відводилася парі німецьких ісламістів , яка в 2015 році відправилася до Сирії, де долучилася до ІДІЛ.

Жінка, яка прийняла іслам, займалася пошуком жінок в північній частині Німеччини, які б оформили шлюб з членами угрупування, щоб вони легально потрапили в країну. Однак одна з жінок, з якою вона контактувала, працювала на Федеральне відомство з охорони конституції.

"Ми завчасно дізналися про планування терактів і вже у жовтні 2016 року могли відкрити кримінальну справу", - заявив генпрокурор Петер Франк.

Як повідомили у прокуратурі, деякі з потенційних злочинців ще розшукуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.