Суд Німеччини: роботодавці повинні оплачувати час у дорозі в рамках відряджень

Четвер, 18 жовтня 2018, 15:19

Якщо ви подорожуєте з професійних причин у Німеччині, час у дорозі може вважатися частиною робочого дня, але за зміну маршруту ви повинні заплатити самі.

Таке рішення ухвалив Федеральний трудовий суд Німеччини, пише FAZ.

Працівники, які працюють на полях або часто повинні їхати за кордон, можуть вимагати додаткової оплати від свого роботодавця.

"Якщо роботодавець тимчасово відсилає працівника за кордон, поїздки до і з віддаленого робочого місця здійснюються виключно в інтересах роботодавця, і тому вони, як правило, повинні винагороджуватися, як робота", - сказали судді.

Рішення було засноване на справі технічного працівника, якого бос відправив до Китаю для роботи.

Спеціаліст з будівництва, який відвідав будівельний майданчик від імені свого роботодавця, потребував чотирьох днів для зворотного польоту. Проте його роботодавець хотів заплатити йому за всього вісім годин на день, а не за додаткові 37 годин, як він вимагав.

Проте працівник не мав успіху з його аргументацією, оскільки суд постановив, що непотрібні зупинки також не повинні кваліфікуватися як "робочий час".

Експерт з будівництва попросив його компанію забронювати йому літак бізнес-класу (це передбачає зупинку в Дубаї), а не економ-класу, як спочатку планувалося.

Зараз суд має з'ясувати, чи було необхідним використання бізнес-класу, і, як наслідок, чи може працівник вимагати повну оплату 37 годин, чи менше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?