Сальвіні пригрозив закрити аеропорти для депортованих мігрантів

Неділя, 7 жовтня 2018, 17:48

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні пригрозив, що країна закриє свої аеропорти для несанкціонованих рейсів з депортованими з Німеччини мігрантами.

Про це повідомляє Reuters.

"Якщо хтось у Берліні чи Брюсселі думає скинути сотні мігрантів в Італії за допомогою несанкціонованих чартерних рейсів, то їм слід знати, що тут немає і не буде доступного для них аеропорту" - заявив Сальвіні.

Раніше італійські ЗМІ повідомили, що німецьке агентство у справах біженців надіслало "десятки листів" мігрантам, порадивши їм запланований трансфер назад до Італії, ймовірно, чартерний рейс.

"Ми закриємо аеропорти, як закрили порти" - наголосив глава МВС Італії.

Як повідомляє Deutsche Welle, робітники аеропорту Мюнхена розповіли, що баварські чиновники планують першу масштабну депортацію до Італії найближчими днями. Йдеться про мігрантів, які прибули до Німеччини, однак були раніше зареєстровані в Італії. Депортованих мають супроводжувати правоохоронці. При цьому офіційно баварське міністерство внутрішніх справ відмовилося коментувати ситуацію.

Нагадаємо, Німеччина нині докладає зусиль, щоб домовитися з країнами, через які до неї прибувають мігранти, щодо повернення цих мігрантів до країн, де вони зареєструвалися, зокрема йдеться про Грецію, Італію та Іспанію. У той же час  уряд популістів Італії заявив про жорсткий курс щодо зупинення припливу мігрантів, зокрема відмовив у висадці у італійських портах врятованих у Середземному морі біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.