Чорногорія заборонила в’їзд сербським інтелектуалам, Белград погрожує наслідками

Четвер, 1 листопада 2018, 16:01

Президент Сербії Александар Вучич пообіцяв вжити заходи у відповідь на заборону Чорногорією в’їзду для чотирьох сербських інтелектуалів.

Про це повідомляє портал B92.

Сербські ЗМІ раніше повідомили, що Чорногорія з міркувань безпеки вирішила не пускати в країну сербського академіка Матію Бечковича, істориків Чедоміра Антича і Александара Раковича, а також політика і юриста Деяна Міровича.

"Главі МВС Небойші Стефановичу підтвердили цю інформацію щодо чотирьох осіб, однак ми не знаємо, чи цей перелік не більший" - сказав Вучич.

"Причина цього рішення - загроза безпеці Чорногорії. Сербська держава мусить реагувати, оскільки ми забороняємо в’їзд злочинцям, в той час як вони – тим, хто має іншу думку. Це неприйнятно для Європи 21 століття" - заявив він.

"Ми підготуємо конкретні заходи, якщо не отримаємо належну відповідь від Чорногорії" -додав сербський президент.

Варто зазначити, що Матія Бечкович мав намір виступити 1 грудня у Подгориці на заходах з нагоди сотої річниці об’єднання Чорногорії і Сербії. Офіційна Подгориця заборонила урочистості з цього приводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.