Уряд Іспанії роздратований через угоду про Brexit

Четвер, 22 листопада 2018, 08:34

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що його уряд роздратований відсутністю деталей вирішення проблеми Гібралтару в угоді про Brexit, а саме того, що її повинні вирішувати безпосередньо посадові особи в Мадриді і Лондоні.

Під час візиту в іспанське місто Вальядолід в середу Санчес сказав на прес-конференції, що це питання є двостороннім і дуже важливим для Іспанії, повідомляє Associated Press.

Він повторив свою погрозу, що Іспанія проголосує проти запланованої угоди, якщо її інтереси не будуть взяті до уваги.

Британія наполягає на тому, що Гібралтар є частиною Сполученого Королівства, але Іспанія стверджує, що це не так. Мадрид заявляє, що претендує на суверенітет над Гібралтаром.

Гібралтар, який розташований на південному узбережжі Іспанії та є британською територією з 1713 року, є одним з основних спірних моментів в англо-іспанських відносинах. Це зовнішньополітичне питання перевіряє на міцність 5-місячний уряд меншості Санчеса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.