Юнкер скасував візит в Іспанію, щоб зосередитись на Brexit

Середа, 21 листопада 2018, 14:43

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер скасував поїздку до Іспанії цього тижня, щоб зосередитися на переговорах щодо Brexit.

У середу представник Єврокомісії повідомив, що замість візиту до Іспанії в четвер і п'ятницю Юнкер залишиться в Брюсселі, за кілька днів до проведення саміту ЄС, присвяченого цьому питанню, повідомляє Euronews.

На саміті у неділю лідери ЄС мають намір "завершити та формалізувати" угоду про Brexit, щодо якої було досягнуто домовленості з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Проект угоди про Brexit викликав критику з боку багатьох депутатів у Великій Британії. Кілька політиків з Консервативної партії Терези Мей направили листи про недовіру до неї. Двоє міністрів з кабінету Мей подали у відставку.

У середу Мей зустрінеться з Юнкером в Брюсселі, щоб обговорити майбутні відносини між Великою Британією та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.