Болгарія бореться з підробкою грошей: вилучили 1,35 млн фальшивих доларів

Понеділок, 5 листопада 2018, 18:19

Болгарія вилучила понад 1,35 млн доларів США у фейкових банкнотах і висунула звинувачення трьом чоловікам, підозрюваним у причетності до організованої злочинної мережі, яка займається підробкою грошей.

Про це болгарські прокурори повідомили у понеділок, інформує Reuters.

Трьох чоловіків заарештували у Варні після обшуків у декількох локаціях. Правоохоронці виявили там друкарські машини і обладнання для виробництва підроблених купюр.

Минулого місяця болгарська влада провела рейд у типографії, яка випускала фальшиві гроші. У шахраїв вилучили підроблені євро і доларові купюри на суму понад 14,3 мільйонів доларів.

Колишня комуністична держава, а тепер член Європейського союзу, сподівається вступити у єврозону та стати членом Шенгенської зони, проте спершу повинна довести, що серйозно ставиться до припинення надзвичайно поширеної організованої злочинності і корупції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.