Клімкін запропонував ЄС декілька типів санкцій за агресію РФ на морі

Понеділок, 10 грудня 2018, 16:35

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував країнам ЄС запровадити декілька типів санкцій за агресію Росії в районі Керченської протоки.

Про це він заявив після засідання Ради ЄС у Брюсселі.

"Я запропонував своїм друзям і колегам декілька типів санкцій. Про всі свідомо говорити не буду, починаючи з персональних санкцій для тих, хто брав участь в актах агресії проти України, але також щодо обмеження можливостей російських азовських портів, а також ще деякі креативні санкції. Ми їх будемо обговорювати. Вони вимагають, звичайно, більш детального обговорення", - сказав Клімкін.

За його словами, окремі міністри висловили підтримку санкціям, а інші потребують додаткового обговорення зі своїми урядами.

Клімкін наголосив, що рішення щодо цих санкцій не слід очікувати "з сьогодні на завтра"

"Я сьогодні сказав, що персональні санкції - це санкції стосовно тих, хто брав участь в актах агресії - це російські військові. Запровадити їх - це є морально зрозуміло і правильно, але нам, в першу чергу, потрібні два типи заходів. Перше - це санкції, які б відчула Росія, і над цими санкціями будемо працювати", - заявив міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".