Україна і Польща планують влітку відкрити залізничне сполучення між Львовом і Любліном

Четвер, 6 грудня 2018, 11:55

Україна і Польща планують відкрити залізничне сполучення між Львовом і Любліном у червні 2019 року, а також планують запустити потяг Перемишль - станція Нижанковичі (Львівська область).

Про це повідомив міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчек, пише УНІАН.

"Ми плануємо запустити залізничне сполучення між Львовом і Любліном. Тут можливі три підходи. Перший - це пересадка пасажирів у вагони на широких рейках. Другий варіант - використання вагонів з автоматичною зміною ширини колії, щоб вони могли курсувати і польськими, і українськими коліями. Третій варіант - будівництво повністю нової колії. На нашу думку, перший варіант - найвірогідніший. Ми вважаємо, що цей потяг може почати курсувати в червні 2019 року або не пізніше зими наступного року", - сказав Адамчек.

Також міністр повідомив, що планується запустити сполучення з Нижанковичами.

"Це не складно буде реалізувати. З польської сторони вже є фінансування. Незабаром ми запустимо це сполучення", - зазначив він.

Формат і термін запуску нових ліній мають оголосити у грудні.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустить новий безпересадочний вагон Київ - Вроцлав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.