Німецький уряд: рішення щодо безпеки мереж 5G ще не прийняте

Четвер, 17 січня 2019, 15:11

Уряд Німеччини ще не має спільної позиції щодо того, чи варто слідом за іншими країнами виключити зi свого ринку техніку китайської корпорації Huawei з міркувань національної безпеки.

Про це пише Reuters.

"Процес досягнення спільного погляду на конкретні кроки ще незавершений", - заявили в МВС на запит представника опозиційної партії "Зелених".

Раніше видання Handelsblatt повідомило, що уряд Німеччини обдумує виключення Huawei з аукціону про створення мереж мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G).

США попередили Німеччину, що використання техніки компанії у мережі зробить її вразливою для проникнення та шпигунства ззовні. У Huawei відкидали подібні підозри.

Низка держав, зокрема США, Австралія, Велика Британія та Японія, наклали значні обмеження на Huawei і ZTE через побоювання щодо національної безпеки. Норвегія також розглядає подібний крок.

Техніка Huawei нібито має "чорні двері", які дають китайським спецслужбам доступ до зашифрованих даних пристроїв, хоча Пекін це заперечує. У Єврокомісії переконані, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані "для отримання наших секретів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua