США посилюють тиск на Німеччину через Huawei - ЗМІ

Четвер, 20 грудня 2018, 16:33

Адміністрація президента США Дональда Трампа посилює тиск на Берлін з приводу використання китайських технологій.

Про це пише Politico.

Минулого тижня американські технологічні експерти представили німецьким впливовим фігурам інформацію, яку вони назвали "причиною" для того, щоб не допускати китайський телекомунікаційний гігант Huawei до запуску технології 5G у Німеччині, розповів високопоставлений американський чиновник, який просив не називати його через чутливість переговорів.

Експерти стверджували, що використання техніки компанії у мережі зробить її вразливою для проникнення та шпигунства ззовні, заявив чиновник.

Американськa компанія з кібербезпеки Area 1 раніше звинуватила китайський уряд у здійсненні широкомасштабної хакерської операції проти Європейського Союзу.

Німецькі чиновники кажуть, що вони не мають жодних доказів ризиків безпеці, пов'язаних із китайськими технологіями. У Huawei також відкидали подібні підозри.

Минулого тижня віце-президент Єврокомісії Андрус Ансіп заявив про те, що європейці повинні остерігатися ризиків, які несе техніка Huawei, адже вона має "чорні двері", які дають доступ до зашифрованих даних.

Ансіп переконаний, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані "для отримання наших секретів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.