Туск: ЄС не переглядатиме угоду про Brexit

Четвер, 31 січня 2019, 09:41

Євросоюз не планує переглядати угоду про вихід Великої Британії з блоку, про умови якої було домовлено минулого року.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск.

"Моє послання прем'єр-міністру Терезі Мей: позиція ЄС ясна і послідовна. Угода про вихід не підлягає перегляду. Вчора ми дізналися, чого не хоче Великобританія. Але ми все ще не знаємо, чого хоче Великобританія", - написав Туск у Twitter.

У середу ввечері Туск провів телефонні переговори з британським премєром Терезою Мей, розмова тривала 45 хвилин, зазначає Reuters.

За словами чиновників ЄС, Туск підкреслив, що саме Мей має звернутися до Брюсселя з пропозицією, яка, на її думку, допоможе отримати їй більшість у парламенті.

Мей зазначила, що вона розуміє це, але не дала жодного натяку ані про що вона може попросити, ані про терміни для наступних кроків, хоча вона зазначила, що зустрічі в Брюсселі будуть корисні на певному етапі.

Раніше президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер також заявив, що угода про вихід Британії з ЄС - найкраща і єдина можлива угода, яка не буде переглянута.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.