Тисячі школярів по всій Британії вийшли на кліматичні акції протесту

фото, відео
П'ятниця, 15 лютого 2019, 15:51

Тисячі школярів у Великій Британії у п’ятницю пропустили шкільні заняття, щоб взяти участь в акціях протесту з приводу відсутності дій уряду щодо зміни клімату.

Про це повідомляє Sky News.

Протест почався об 11 ранку і тривав до 2 години дня в більш ніж 50 містах по всій Британії.

 

"Мільйони молодих людей усвідомлюють, що зараз або ніколи, і зараз вживають заходи щодо кліматичної кризи та екологічної катастрофи", - заявили організатори акції, які збирали охочих на спеціальній сторінці у Facebook.

Нещодавно були оприлюднені оновлені статистичні дані щодо забруднення повітря у Британії. З 2010 року забруднюючі речовини в повітрі зменшилися, за винятком аміаку, який збільшився на 7%.

Британія продовжує відповідати міжнародним та європейським нормам для аміаку, оксидів азоту, неметанових летких органічних сполук та діоксиду сірки.

Дані показують, що Британія перевищила поточні граничні значення викидів для оксидів азоту лише у 2010 та 2012 роках.

Нагадаємо, у Бельгії вже шостий тиждень поспіль тривають кліматичні протести, щоб закликати владу робити більше для захисту клімату

Кліматичні протести учнів поширилися по всій Європі в останні місяці. Вони наслідують приклад шведської дівчини, яка протягом місяця проводила протест біля парламенту у Стокгольмі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.