Тисячі школярів по всій Британії вийшли на кліматичні акції протесту

П'ятниця, 15 лютого 2019, 15:51

Тисячі школярів у Великій Британії у п’ятницю пропустили шкільні заняття, щоб взяти участь в акціях протесту з приводу відсутності дій уряду щодо зміни клімату.

Про це повідомляє Sky News.

Протест почався об 11 ранку і тривав до 2 години дня в більш ніж 50 містах по всій Британії.

 

"Мільйони молодих людей усвідомлюють, що зараз або ніколи, і зараз вживають заходи щодо кліматичної кризи та екологічної катастрофи", - заявили організатори акції, які збирали охочих на спеціальній сторінці у Facebook.

Нещодавно були оприлюднені оновлені статистичні дані щодо забруднення повітря у Британії. З 2010 року забруднюючі речовини в повітрі зменшилися, за винятком аміаку, який збільшився на 7%.

Британія продовжує відповідати міжнародним та європейським нормам для аміаку, оксидів азоту, неметанових летких органічних сполук та діоксиду сірки.

Дані показують, що Британія перевищила поточні граничні значення викидів для оксидів азоту лише у 2010 та 2012 роках.

Нагадаємо, у Бельгії вже шостий тиждень поспіль тривають кліматичні протести, щоб закликати владу робити більше для захисту клімату

Кліматичні протести учнів поширилися по всій Європі в останні місяці. Вони наслідують приклад шведської дівчини, яка протягом місяця проводила протест біля парламенту у Стокгольмі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua