В Естонії стартує попереднє голосування на виборах до парламенту

Четвер, 21 лютого 2019, 09:35

З четверга, 21 лютого, і до неділі, 24 лютого, в повітових центрах Естонії проходитиме попереднє голосування по виборах в Рійгікогу (парламенту).

Про це повідомляє портал ERR.

21 лютого в 9 ранку починається і цілодобове електронне голосування, яке триватиме до 18.00 середи, 27 лютого.

З 25 по 27 лютого відбудеться попереднє голосування на всіх виборчих дільницях, там воно пройде з 12.00 до 20.00.

Також з понеділка по середу наступного тижня пройде голосування за межами виборчої дільниці за місцем проживання. Голосування за місцем знаходження виборця, в місцях ув'язнення, в лікарнях і цілодобових будинках піклування організовується в цей період з 9.00 до 20.00.

У день виборів у неділю, 3 березня, з 9.00 до 20.00 можна буде голосувати лише на виборчій дільниці за місцем проживання.

Голосувати на виборах в Рійгікогу мають право громадяни Естонської Республіки, які досягли до дня голосування 18-річного віку, не визнані у частині виборчих прав недієздатними, не визнані судом винними і не відбувають покарання, пов'язане з позбавленням волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.