У парламенті Британії хочуть зобов’язати Мей просити відтермінування Brexit

Вівторок, 2 квітня 2019, 16:36

Група британських депутатів від різних партій підготувала законопроект, який зобов'язує прем'єр-міністра негайно просити у ЄС відтермінування Brexit для того, щоб уникнути виходу без угоди 12 квітня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Очікується, що группа представить свою пропозицію у Палаті громад у середу.

"Ми опинилися у справді небезпечній ситуації з серйозним і дедалі більшим ризиком виходу без угоди вже за десять днів" - сказала депутат від Лейбористської партії Іветт Купер.

"Прем'єр-міністр несе відповідальність за те, щоб цього не трапилося. Їй необхідно висунути пропозицію, в тому числі сказати, яким тривалим має бути відтермінування" - додала вона.

Барньє: Brexit без угоди з кожним днем все вірогідніший

За словами авторів законопроекту, це можливість в останню хвилину уникнути катастрофи. Вони підкреслили, що розуміють, що їм буде нелегко умовити колег підтримати їхню ініціативу, але спробувати варто.

Британські депутати у понеділок відхилили чотири варіанти, в тому числі в середу можливий ще один раунд попередніх голосувань, щоб визначити, який варіант може набрати більшість голосів.

Не виключено, що 4 квітня Тереза Мей може вчетверте внести на голосування в парламент свою угоду про умови Brexit, яку депутати вже тричі відхиляли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: