Програш суперечки з РФ у СОТ: Клімкін дорікнув, що до МЗС не дослухалися

П'ятниця, 5 квітня 2019, 19:17

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін після програшу Україною транзитної суперечки з РФ у Світовій організації торгівлі нарікає, що до думки МЗС не дослухалися.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Питають, чому Україна програла суперечку у СОТ. Без самореклами для нашої дипломатичної команди можу сказати, що іноді варто все ж таки дослухатися до МЗС і щодо стратегії, і щодо тактики", - написав Клімкін у Twitter.

Нагадаємо, сьогодні у СОТ розповсюдили рішення Групи експертів щодо справи DS 512, в якій Україна виступає проти Російської Федерації. У цій справі сьогодні Україна стверджує, що РФ неправомірно обмежила транзитний рух з території України через територію РФ в треті країни та порушила базові принципи багатосторонньої торговельної системи.

Втім, група експертів СОТ визнала, що дії Росії були виправданими, оскільки дійсно існує "надзвичайна ситуація в міжнародних відносинах" між Україною та РФ.

У міністерстві економічного розвитку і торгівлі України водночас заявили, що рішення Світової організації торгівлі щодо "транзитної суперечки" з РФ означає правомірність усіх санкцій, накладених Україною на Російську Федерацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: