ПАРЄ затвердила термінові дебати за пропозицією російських лобістів

Понеділок, 8 квітня 2019, 13:05

Парламентська асамблея Ради Європи затвердила термінові дебати про роль і місію ПАРЄ, метою яких є ухвалення резолюції і подальше повернення російської делегації в асамблею.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Проти включення до порядку денного сесії проведення термінових дебатів про роль і місію ПАРЄ виступив голова української делегації в асамблеї Володимир Ар’єв. Він наголосив на неприйнятності того факту, що текст доповіді, яку нібито мають "підготувати" депутати був готовий ще до включення пропозиції в порядок денний.

Втім коли пропозицію про включення даного питання в порядок денний винесли на голосування її підтримали дві третини депутатів.

Як повідомлялося, під час дебатів соціалістка Ліліан Морі Паск'є, а також лідер групи "Об’єднані ліві", нідерландський парламентар Тіні Кокс (якого багато хто вважає головним лобістом інтересів Москви у ПАРЄ) мають запропонувати колегам "підготувати" доповідь, яка здатна перевернути розподіл повноважень у Раді Європи.

Раду Європи ведуть до перевороту: як планують скасовувати тиск на Росію в ПАРЄ

Проект резолюції за авторством Кокса вже готовий і має чітку мету: забрати у ПАРЄ право накладати санкції на Російську Федерацію.

Нагадаємо, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував змінити правила Ради Європи для того, щоб повернути російську делегацію до ПАРЄ.

Прихильники Росії у ПАРЄ вже підготували план, який передбачає позбавлення Асамблеї права накладати санкції на РФ.

Німецькі дипломати та депутати відкрито ведуть активні дії для зняття санкційного тиску з Російської Федерації у Раді Європи і планують досягнути цього на поточній сесії ПАРЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: