В аеропорту Лондона 12-річному хлопчику вдалося без квитка потрапити на борт літака

Понеділок, 15 липня 2019, 10:40

Поліція лондонського аеропорту Хітроу розслідує, яким чином 12-річному хлопчику вдалося оминути всі можливі перевірки і пробратися на борт літака без квитка чи посадкового талона.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Telegraph.

Дитина без супроводу дорослих і проїзних документів змішалася з рештою пасажирів, які здійснювали посадку на рейс до Лос-Анджелеса, була помічена тільки на борту літака, коли бортпровідники попросили посадковий талон хлопчика, щоб провести його на місце у літаку.

Хлопчик, який, ймовірно, є нідерландцем, відмовився відповісти бортпровідникам і залишити на вимогу літак. В результаті дитину вивели з літака поліцейські.

Внаслідок порушення безпеки повітряне судно довелося евакуювати, і всі пасажири були змушені пройти повторну перевірку безпеки, в результаті чого виліт літака затримався більше ніж на 4 години.

Пасажирка Air Canada заснула в польоті і прокинулася на стоянці в закритому літаку

Детективи наразі намагаються встановити, звідки хлопчик родом і як йому вдалося пройти через суворі кордони безпеки, не будучи поміченим.

Одна з версій полягає в тому, що він був транзитним пасажиром, але потім спробував подивитися, як далеко може зайти у спробі потрапити на борт літака.

Помилка також викликає занепокоєння з приводу ефективності перевірок безпеки в найбільш жвавому аеропорту Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: