Джонсон починає найбільшу рекламну кампанію з часів Другої світової для "жорсткого" Brexit

Понеділок, 29 липня 2019, 14:12

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запускає найбільшу урядову рекламну кампанію з часів Другої світової війни, щоб підготувати країну до "жорсткого" Brexit.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на The Telegraph.

Кампанія передбачає безпрецедентний обсяг розміщення на білбордах, радіо та телебаченні. Частина попередніх заходів передбачає до 100 мільйонів фунтів, витрачених на рекламу протягом наступних трьох місяців.

Читайте також
Британія введе пряме правління в Північній Ірландії в разі виходу з ЄС без угоди

Крім того, Джонсон наказав своїм міністрам щоденно проводити наради щодо прогресу в кабінеті комітету Cobra - місця, відведеного для координації реагування на надзвичайні ситуації у національних масштабах.

Сам Джонсон сьогодні їде з першим візитом до Шотландії на новій посаді, і має на меті використати цю поїздку, щоб показати свою прихильність до стимулювання економічного зростання за межами Англії, повідомляє Sky News.

Він оголосить про додаткове фінансування у 300 мільйонів фунтів для громад Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, намагаючись зменшити побоювання щодо розпаду союзу після Brexit після того, як шотландські націоналісти вже назвали його "останнім прем'єр-міністром Британії".

Джонсон також планує поїхати в Уельс, щоб зустрітися з членами сільськогосподарської громади, та Північної Ірландії, щоб обговорити поточні зусилля із передачі центральними урядовими органами частини своїх повноважень місцевим органам влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...