Конституційний суд Італії визнав евтаназію допустимою в окремих випадках

Четвер, 26 вересня 2019, 13:49

Конституційний суд Італії визнав, що сприяння особі, яка відчуває невимовні страждання, у вчиненні самогубства в окремих випадках не є злочином.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Очікується, що парламент обговорить це питання, увагу до якого було привернуто через судовий процесс у Мілані над активістом, який допоміг померти людині з тетраплегією (параліч усіх чотирьох  кінцівок) в Швейцарії.

Суд попросили винести рішення у справі Фабіано Антоніані, відомого як DJ Fabo, музичного продюсера, мандрівника і водія мотокросу, який  залишився сліпим і паралізованим в результаті дорожньо-транспортної пригоди 2014 року.

Марко Каппато, член Радикальної партії Італії, відвіз Антоніані в Швейцарію в лютому 2017 року, де йому допомогли померти..

Парламент Португалії відхилив закон про дозвіл на евтаназію

Той, хто "полегшує скоєння суїциду... пацієнта, якого утримують в живих за допомогою методів життєзабезпечення і страждає від незворотної патології" не повинен бути покараний за певних умов, постановив Конституційний суд.

Стан пацієнта має "завдавати йому фізичні та психологічні страждання, які він вважає нестерпними", йдеться в рішенні суду.

Досі надання допомоги або підбурювання до самогубства каралося в Італії тюремним ув'язненням на термін від 5 до 12 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: