Данія скасувала дивну вимогу для претендентів на громадянство

Субота, 28 вересня 2019, 12:15

Данія скасувала вимогу до заявників на отримання данського громадянства надавати детальну інформацію про кожну поїздку за межі країни за останні 12 років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

З 2017 року люди, які претендують на данський паспорт, мали у своїх заявках задекларувати кожну поїздку за межі країни, яку вони зробили за останні 12 років, включаючи вихідні і інші короткі поїздки, такі як походи по магазинах у Швеції або Німеччині.

Ця вимога була заснована на правових критеріях громадянства, які включають постійне проживання в Данії протягом не менше дев'яти років.

Але новий міністр з питань імміграції та інтеграції Маттіас Тесфає вважає, що немає необхідності документувати такі короткі поїздки.

Швеція надала громадянство рекордній кількості британців

"Я стурбований тим, що людям висувають дивацькі вимоги, зокрема, змушують згадувати, чи їздили вони в Лондон на вихідні 10 років тому, чи робили покупки в Мальме", - сказав міністр.

Критерії дев'ятирічного проживання при цьому залишаться незмінними (хоча є і деякі винятки з цього правила).

Поїздки за межі Данії повинні бути задокументовані, якщо вони тривали чотири тижні або більше; якщо заявник залишав країну 10 разів або більше протягом одного року; у разі повторних поїздок в один і той же пункт призначення (наприклад, кожні два тижні); або якщо всі поїздки складають більше шести місяців, проведених за кордоном протягом одного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: