У Болгарії колишнього главу розвідувального агентства звинуватили у витоку інформації

Вівторок, 21 січня 2020, 20:12

Прокуратура Військового округу в Софії висунула звинувачення колишньому очільнику Державного розвідувального управління Драгоміру Димитрову.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на БГНЕС.

Димитров очолював розвідувальне управління в 2015-2018 роках, а в даний час є генеральним консулом Болгарії в Мюнхені.

Прокуратура стверджує, що він скоїв посадовий злочин, не організувавши належний контроль над діяльністю Агентства із захисту секретної інформації, в результаті чого неназвана компанія отримала до неї несанкціонований доступ.

За даними болгарських ЗМІ, йдеться про надання одній з болгарських фірм специфічного обладнання. Прокуратура зазначає, що вигода для компанії склала 91,5 тисячу євро.

Посадовий злочин, за даними слідства, Димитров скоїв у період з 14 липня по 9 серпня 2016 року. Його відпустили під заставу в 5 тисяч левів (близько 2,5 тисяч євро).

У МЗС Болгарії повідомили, що не вживали щодо Димитрова ніяких дій, оскільки порушення було скоєно ще до його прийому на роботу в дипломатичне відомство. МЗС повідомляє, що підозрюваний співпрацює з прокуратурою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?