У Болгарії провалився вотум недовіри уряду

Середа, 29 січня 2020, 13:07

Правляча коаліція Болгарії в середу витримала вотум недовіри, ініційований опозицією, яка звинуватила уряд в нездатності захистити навколишнє середовище і гарантувати водопостачання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Парламент у складі 240 членів відхилив цю пропозицію 124 голосами. 102 депутати підтримали вотум недовіри, а дев'ять -  утрималися.

У своїй заяві опозиційна Соціалістична партія нагадало про багатомісячну нестачу води в промисловому місті Перник, яка поставила під загрозу постачання питною водою майже 100 000 людей.

Опозиція також висунула уряду звинувачення в незаконному імпорті відходів, забрудненні повітря промисловими викидами і забрудненні річок.

Це було четверте голосування за довіру до правоцентристського уряду прем'єр-міністра Бойка Борисова, який прийшов до влади в травні 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?