В Росії поставили для ПАРЄ ультиматум щодо санкцій

Середа, 29 січня 2020, 20:26

Російська делегація припинить роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи у разі затвердження найменших санкцій проти неї.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Голова російської делегації у ПАРЄ Пьотр Толстой попередив інших членів асамблеї про намір РФ знову ініціювати кризу у Раді Європи у разі, якщо будуть затверджені будь-які обмеження повноважень російських депутатів.

Про це він заявив під час дискусії про затвердження або обмеження повноважень делегації РФ. "В разі ухвалення будь-яких санкцій проти Росії, проти нашої делегації – ми будемо змушені піти геть", - запевнив він.

"І знову історія піде по колу, знову організація опиниться у глибокій кризі", - попередив він, закликавши членів ПАРЄ підтвердити повноваження російської делегації у повному обсязі.

Як повідомлялося, раніше генсек Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич розповіла, як російські гроші допомогли в роботі організації та дозволили вийти з кризи, яка була за відсутності представників РФ.

Перед цим у ПАРЄ офіційно дозволили працювати російським депутатам, які голосували за анексію Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Перевірка солідарності: які ризики "Північного потоку-2" має врахувати ЄС

За всю історію транзиту нашою ГТС жодного разу не було випадку, коли б ми зупинили транзит з технічних причин...

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?