В Росії поставили для ПАРЄ ультиматум щодо санкцій

Середа, 29 січня 2020, 20:26

Російська делегація припинить роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи у разі затвердження найменших санкцій проти неї.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Голова російської делегації у ПАРЄ Пьотр Толстой попередив інших членів асамблеї про намір РФ знову ініціювати кризу у Раді Європи у разі, якщо будуть затверджені будь-які обмеження повноважень російських депутатів.

Про це він заявив під час дискусії про затвердження або обмеження повноважень делегації РФ. "В разі ухвалення будь-яких санкцій проти Росії, проти нашої делегації – ми будемо змушені піти геть", - запевнив він.

"І знову історія піде по колу, знову організація опиниться у глибокій кризі", - попередив він, закликавши членів ПАРЄ підтвердити повноваження російської делегації у повному обсязі.

Як повідомлялося, раніше генсек Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич розповіла, як російські гроші допомогли в роботі організації та дозволили вийти з кризи, яка була за відсутності представників РФ.

Перед цим у ПАРЄ офіційно дозволили працювати російським депутатам, які голосували за анексію Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.