Генсек Ради Європи розповіла, як російські гроші допомогли в роботі організації

Середа, 29 січня 2020, 17:40

Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич розповіла, що відновлення виплат у бюджет Ради Європи допомогло стабілізувати роботу організації.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Генсек підтвердила, що Росія погасила ще не всі свої борги, накопичені за два роки неплатежів, і оспорює свій обов’язок виплачувати залишок.

"Внески виплачені, але пеня за час заборгованості не погашена. А це необхідно сплатити, і це не підлягає оскарженню", - вважає Марія Пейчинович-Бурич.

Вона додала, що російські гроші дозволили організації відновити ефективність.

"Це було важливим, хоча і не єдиним критерієм, який дозволив Комітету міністрів зупинити скорочення проєктів. Ви знаєте, в останні два роки у нас були складні часи. Нам навіть довелося звільнити частину персоналу", - розповіла вона.

Як повідомлялося, в середу ввечері відбудуться дебати щодо оскарження повноважень за змістовними підставами. Проєкт рішення пропонує не накладати санкції, оскільки Росія почала платити свої внески та звільнила українських моряків.

Окремим рішенням у ПАРЄ вже дозволили працювати російським депутатам, які голосували за анексію Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.