Україна продовжить працювати у ПАРЄ, попри поразку

Середа, 29 січня 2020, 22:01

Делегація України лишається у Парламентській асамблеї Ради Європи і не здійснюватиме демарші, попри програш у голосуваннях на цій сесії.

Про це оголосила голова української делегації Єлизавета Ясько (Слуга народу), відповідаючи на запитання "Європейської правди" у Страсбурзі.

Ця заява пролунала на спільному брифінгу членів делегації, що представляють різні політичні сили, після голосування, на якому асамблея відмовилася накладати санкції на РФ.

За словами Ясько, варіант призупинення роботи у ПАРЄ не розглядається. "Ми продовжуватимемо працювати, звичайно – тому що ми приїхали сюди відстоювати цінності Ради Європи. Ми будемо боротися", - заявила вона.

Депутатка також наголосила на важливості змін, які були внесені у рішення під час дебатів. "Ми точно знаємо, що правда на наші стороні, тому що на нашій стороні міжнародне право. Тому те, що там, у резолюції, є згадка про Крим та про попередні резолюції – це для нас важливо", - заявила вона.

К повідомлялося, у середу ПАРЄ підтвердила повноваження Росії, додавши у документ зміни щодо Криму.

Примітно, що напередодні асамблея ухвалила жорстке рішення про покарання Польщі за недемократичні дії уряду. Детальніше в статті "Жорсткість для Польщі, діалог для Росії: ПАРЄ обрала нову країну для критики".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.