Прем'єр Нідерландів: ми не закриватимемо країну, перехворіє більшість населення

Вівторок, 17 березня 2020, 09:12

Нідерланди вживають "безпрецедентні для мирного часу" заходи для боротьби з коронавірусом, але не будуть повністю закривати країну.

Про це заявив прем'єр-міністр Марк Рютте у зверненні до нації, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

"Багато людей відчувають, що ми на американських гірках, які будуть їздити все швидше і швидше ... Ці заходи є безпрецедентними для країн в мирний час", - сказав Рютте в телевізійному зверненні до нації.

Читайте також
"Ми на війні": Макрон оголосив про транспортну блокаду Франції та закриття Шенгену

Він сказав, що нав'язування повного блокування "може здатися привабливим з першого погляду, але експерти відзначають, що це не буде справою днів або тижнів. При такому сценарії нам фактично доведеться закрити нашу країну на рік або навіть довше з усіма наслідками, що випливають з цього".

Замість цього Рютте сказав, що його уряд прийняв рішення максимально контролювати ризик вірусу, щоб створити імунітет до вірусу - який може "зайняти місяці або навіть довше" - і переконатися, що лікарні мають достатньо можливостей допомагати хворим пацієнтам.

Рютте додав, що уряд буде щодня перевіряти, як довго будуть необхідні заходи і чи потрібно робити більше для стримування вірусу.

Читайте також
В Італії кількість загиблих від коронавірусу перевищила 2000 осіб

За словами Рютте, "немає простого виходу" з кризи коронавірусу, який, ймовірно, заразить більшу частину населення Нідерландів.

Востаннє прем'єр Нідерландів виступав зі зверненням до нації в 1973 році у зв'язку з наслідками нафтової кризи.

У Нідерландах 1413 осіб здали позитивний тест на вірус. Однак, за даними національного агентства охорони здоров'я (RIVM), це число, швидше за все, набагато вище. На сьогодні в країні від цієї хвороби померли 24 людини.

Нідерландський уряд оголосив в неділю ввечері, що школи й дитячі садки по всій країні будуть закриті в понеділок. Бари, ресторани, спортивні клуби та будинки розпусти також повинні бути закриті.

Слідкуйте за останніми оновленнями: Операція "евакуація": як повертають українських туристів з-за кордону в епоху коронавірусу. LIVE

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.