У Німеччині кількість інфікованих коронавірусом зросла до 11 тисяч

Четвер, 19 березня 2020, 12:33

У Німеччині зафіксовано 10 999 випадків коронавірусу. Кількість нових інфікованих зросла на 2801 за один день. Від вірусу померли 20 людей.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на DW.

Федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія залишається найбільш постраждалою територією: 3033 випадків COVID-19, що на 661 у порівнянні з днем раніше.

Читайте також
Меркель: коронавірус - найбільший виклик Німеччини після Другої світової війни

Прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер заявив, що розглядає варіант запровадження комендантської години у своєму регіоні.

"Якщо велика кількість людей не буде добровільно обмежувати себе, то, врешті-решт, єдиним інструментом, який залишається, буде комендантська година у всій Баварії. Це повинно бути зрозуміло всім", - сказав він.

За даними місцевої влади кількість підтверджених коронавірусних інфекцій у Баварії зросла за один день на 400 випадків до 2282. До цього часу від вірусу померли 10 людей.

Нагадаємо, Німеччина запровадила прикордонний контроль на кордонах з Італією, Іспанією, Францією, Люксембургом, Данією та Швейцарією у авіаційному та водному сполученні.

Громадян не з країн ЄС на кордоні не пускатимуть до Німеччини, якщо в них немає термінових причин для в'їзду, які необхідно буде доводити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.