Тести підтвердили загибель третьої українки від коронавірусу в Італії

П'ятниця, 20 березня 2020, 19:09

Результати тестів підтвердили смерть третьої громадянки України від коронавірусу нового типу в Італії. 

Про це "Європейській правді" стало відомо від власних джерел.

Відомо, що українка померла у місті Бергамо раніше, але результати аналізів на коронавірус прийшли тільки у п’ятницю після обіду. Жінці було 60 років.

Читайте також
Італія випередила Китай за кількістю загиблих від коронавірусу

Зазначимо, в Італії запроваджено порядок, за яким тести на COVID-19 тепер проводять після смерті. Тож підтвердження зараження вірусом надходить лише за кілька днів після фактичної смерті людини.

Раніше у п’ятницю стало відомо про смерть іншої громадянки України -  жінки 1958 року народження, яка померла у провінції Бергамо. 

13 березня стало відомо про смерть першої громадянка України,  Раїси Малишевої, у якої виявили коронавірус COVID-19.

Нагадаємо, 19 березня Італія випередила Китай за кількістю загиблих від вірусу - в країні померли вже 3405 людей.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.