Австрія пом'якшує карантин: відкриває невеликі магазини і садові центри

Вівторок, 14 квітня 2020, 09:51

В Австрії з вівторка відкриваються невеликі магазини, які не працювали останні тижні через карантинні обмеження, пов'язані з коронавірусів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Kurier.

Сьогодні відкриваються магазини, чия площа не перевищує 400 квадратних метрів. Будівельні магазини і садові центри також є частиною так званої першої хвилі відкриття, незалежно від розміру їхніх торговельних площ.

Крім того, починають працювати автомийки, автомобільні та велосипедні майстерні, точки торгівлі металом і деревом, ломбарди і торгівля дорогоцінними металами.

Читайте також
Австрія: коронавірусом інфіковано менше ніж 1% населення - дослідження

Бізнес повинен дотримуватися суворих правил: кількість людей обмежена, клієнти повинні носити маски та дотримуватися правил дистанціювання.

"В економічному плані ми хочемо якомога швидше подолати цю кризу і боротися за кожне робоче місце в Австрії", - заявив канцлер Себастьян Курц минулого тижня, оголошуючи поетапний план з відкриття економіки.

Великі торгові центри залишаються закритими до 2 травня. Ресторани та готелі можуть поступово почати відкриватися з середини травня.

Читайте також: "Довго, повільно та не всюди: як та коли Європа планує виходити з карантину"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.